Proč cestou transformace? Rozhovor s Jiřím Vokáčem Čmolíkem

Absolvoval jsem snad všechny tréninky Jiřího Vokáče Čmolíka (člen ATL – Asociace Transformačních Leaderů a Neuro Leadership Institutu, zakladatel Inner Winner) za poslední rok. A to, co se po nich děje, nelze srovnat s žádnými obdobnými metodami osobního rozvoje. Toto je totiž cesta transformace. Proto jsem se rozhodl natočit si můj rozhovor s Jiřím a odhalit vám všem možnosti, které tu již dnes jsou.

A o tom, co ta transformace vlastně je, kdo a kdy se na ni má a může vydat, si už poslechněte přímo v tomto rozhovoru s Jiřím Vokáčem Čmolíkem, který vám všem exkluzivně přináším.

Jiří Vokáč Čmolík - rozhovor

Na programu je toho však mnohem více – bavili jsme se i o tzv. mozkové medicíně 21. století skrze rezonanci, a v neposlední řadě i o intenzivním 21 denním tréninku Neurorestart. Dozvíte se mnoho pikantností, včetně toho, jak na Jiřího osobně (ne)zafungovaly rezonanční nahrávky, či co se v Neurorestartu 21 dnů přesně skrývá.

Pokud se opravdu zajímáte o osobní rozvoj, tento rozhovor pro vás bude přínosem, tím jsem si jistý. A možná vás překvapí, co zajímavého se v těchto 50 minutách dozvíte. A teď již nezbývá než popřát příjemný “transformační” zážitek zde.

email

Máš k tomu co říci? Tak neváhej a řekni mi to!