Procházím "Pozitivní myšlení"

Kniha Šťastné a sebevědomé SUPERDÍTĚ – Výchova na první dobrou!

Každý milující rodič chce pro své dítě do života jen to nejlepší. Lidé, kteří objevili svou originalitu, svůj jedinečný talent. To jsou právě ti, o kterých dnes slýcháváte v souvislosti s dosažením výjimečných úspěchů.

Změníte ve výchově svůj přístup, změní se i jeho výstup

Zkoušeli jste si někdy pojmenovat své vlastní silné stránky? Většina dospělých lidí to považuje za velmi obtížné.

Nejspíš vás rodiče také milovali a chtěli pro vás to nejlepší. Jen jim možná chyběla správná metoda. Nevědomky, tak mohli tomu malému dítěti ve vás ublížit svým chováním. A vy možná dnes také nevědomky ubližujete svým dětem. Třeba dobře míněnou kritikou, která však může mít velmi negativní dopad na jejich sebehodnocení a schopnost skutečného sebepřijetí. Nebylo by lepší se takovým zbytečným chybám rovnou vyhnout?

Zjednodušte si své rodičovství s knihou Šťastné a sebevědomé SUPERDÍTĚ!

Není to jen další kniha o výchově. Je to průvodce na cestě uvědomělým rodičovstvím. Manuál, který vám otevře brány ke způsobům, které z vás udělají super-rodiče, tedy rodiče, o kterém jeho dítě řekne, že je vážně super.

Spousta rodičů totiž jen nevědomě kopíruje postupy svých vlastních vychovatelů. A potom se diví, že zrovna na jejich děti tyto metody neplatí. Kniha vám ukáže možnosti. Vyvede vás ze začarovaného kruhu a pomůže vám lépe komunikovat se svým dítětem. Porozumět jeho potřebám. Objevit jeho jedinečný potenciál, a pomoci mu jej rozvinout. Nečekejte prázdné úvahy a teorie. Naopak se můžete těšit na konkrétní metody rozvoje potenciálu dětí a praktické nástroje pro snazší a šťastnější rodičovství a kvalitní výchovu.

Kdo za knihou a projektem SUPERDÍTĚ stojí?

„Neučme děti, co si mají myslet, ale jak mají myslet!,“ říkají Dana a Radek, kteří stojí za knihou Šťastné a sebevědomé superdítě. Vnášejí do ní mnoho zkušeností a praxe s dětmi i dospělými.

Zatímco Dana Burandová čerpá zejména ze své psychosomatické poradny (vedené na základě atestace z rozšířené psychologické práce s dětmi a mladistvými), a k tomu všemu přidává i zkušenosti z výchovy dvou dětí a tří vnoučat, jež během 36 let absolvovala.

Radka Karbana můžete znát například z knižního bestselleru „Aktivuj svůj potenciál,“ a z řady seminářů a tréninků v oblasti osobního rozvoje a aktivace lidského potenciálu.

Oba si uvědomují, že většinu problémů, s nimiž se během dospělosti potýkáme, si přinášíme z dětství. A přitom každý rodič chce, aby byl jeho potomek šťastný, měl ho rád, vzhlížel k němu a respektoval ho. A tak právě proto napsali tuto neobvyklou knihu pro všechny milující a moudré rodiče.

Na budoucnosti vašich dětí skutečně ZÁLEŽÍ!

Chcete mít doma šťastné a sebevědomé dítě? Vše, co k tomu potřebujete, jste VY!

Chcete mít doma šťastné a sebevědomé dítě? Vše, co k tomu potřebujete, jste VY!

Vaše děti totiž mohou být skutečně šťastné, pokud jim k tomu jako rodiče dáte prostor. Víme, že někdy může být opravdu těžké najít ve výchově správný směr. Možná byste si i přáli, být svým dětem spíše rovnocennými partnery než vzdálenými autoritami. Ale jak v takovém případě nastavit hranice? Aby z dětí vyrostli šťastní a zodpovědní lidé s dobře nastavenými hodnotami?

Pokud si kladete i takové otázky, jste tady správně. Jak nastavit hranice? Jaké klíčové návyky vedou ke zdravému rozvoji osobnosti dítěte? Proč na sebe děti tak často berou vinu za své rodiče? Položili jsme si je taky. A spoustu dalších. Proto vznikla tato kniha, která DÍKY VÁM, povede vaše děti na cestě k životním úspěchům a k dosažení jejich osobního štěstí.

Dítě není „rozbité“, možná jste s ním jen doteď neuměli správně pracovat

„Co se to stalo s naší Aničkou? Vždycky byla taková usměvavá a spokojená a teď se mnou sotva promluví.“

„Už vůbec nevím, co s tím Honzíkem mám dělat. Nevidím tam, ani náznak nějaké spolupráce. A dokonce jsem teď zjistila, že mi lhal kvůli tomu domácímu úkolu.“

„To je hrozné, jak s tou Sárou teď mlátí puberta. Když se jí zeptám, co se děje, jenom mi odsekne, že ničemu nerozumím.”

Připadá vám to povědomé? Zažíváte se svými dětmi podobné situace a cítíte se v takových chvílích naprosto bezmocní? Nejste v tom sami. Spousta rodičů zažívá dnes a denně chvilky, kdy si neví s výchovou svých dětí najednou vůbec rady. A ptají se sami sebe: „Kam se podělo to hodné a milé dítě?“

Máme pro vás skvělou zprávu. To dokonalé dítě nikam neodešlo. Je stále s vámi a čeká na to, až dostane prostor se projevit. Je to opravdu tak jednoduché. Potřebujete jen malý tahák k tomu stát se SUPER‑RODIČEM. A ten se k vám právě dostal. Jste jen kousek od vysněné mety.

Šťastné „SUPERDÍTĚ“ už vlastně doma máte, dejte mu prostor se projevit

Každý milující rodič chce pro své dítě do života jen to nejlepší. A co přináší lidem úspěch v dnešním světě? Je to zdravé sebevědomí, dobré komunikační schopnosti, dovednost samostatně myslet a jednat, vyrovnanost a autenticita. Lidé, kteří objevili svou originalitu, svůj jedinečný talent. To jsou právě ti, o kterých dnes slýcháváte v souvislosti s dosažením výjimečných úspěchů.

Zkoušeli jste si někdy pojmenovat své vlastní silné stránky? Většina dospělých lidí to považuje za velmi obtížné. Co kdyby si vaše děti byly svých silných stránek vědomy odmalička a uměly je rozvíjet? S laskavou pomocí rodičů a v mezích bezpečných mantinelů. Co kdyby vám samotným někdo v dětství důvěřoval a nechal rozkvétat vaše dary a talenty? Jaký by dnes byl váš život?

Nejspíš vás rodiče také milovali a chtěli pro vás to nejlepší. Jen jim možná chyběla správná metoda. Nevědomky, tak mohli tomu malému dítěti ve vás ublížit svým chováním. A vy možná dnes také nevědomky ubližujete svým dětem. Třeba dobře míněnou kritikou, která však může mít velmi negativní dopad na jejich sebehodnocení a schopnost skutečného sebepřijetí. Nebylo by lepší se takovým zbytečným chybám rovnou vyhnout?

Ve chvíli, kdy začnete pracovat na tom, jak se stát SUPERRODIČEM, otevíráte svému dítěti cestu k možnosti být SUPERDÍTĚTEM.

Každé dítě je originál!

Jak tedy může pomoci knížka o výchově?

Právě proto, že si každé dítě nese do života svou jedinečnost, potřebuje od vás nové vhledy. Kniha ŠŤASTNÉ A SEBEVĚDOMÉ SUPERDÍTĚ totiž není další kniha o výchově. Je to průvodce na cestě uvědomělým rodičovstvím.

Spousta rodičů jen nevědomě kopíruje postupy svých vlastních vychovatelů. A potom se diví, že zrovna na jejich děti tyto metody neplatí. Kniha vám ukáže možnosti. Vyvede vás ze začarovaného kruhu a pomůže vám lépe komunikovat se svým dítětem. Porozumět jeho potřebám. Objevit jeho jedinečný potenciál, a pomoci mu jej rozvinout. Nečekejte prázdné úvahy a teorie. Naopak se můžete těšit na konkrétní metody a praktické nástroje.

Budoucnost svého dítěte máte právě teď ve svých rukou. A my vám přinášíme nástroj, díky kterému může vaše SUPERDÍTĚ žít šťastný a úspěšný život.

Kniha Aktivuj svůj potenciál shrnuje mé zkušenosti za 10 let

Připadá vám, že vám život hází klacky pod nohy a úspěch se vám vyhýbá? Nejdou vždy věci podle plánu a někdy vás zraní slova druhých, že něco nedokážete, že na něco nemáte, že nejste dost dobří? Možná vás překvapí, že největší překážkou ke splnění vašich cílů a snů jste vy sami. Většina neúspěchů je totiž způsobena naší psychikou a jak věci a lidi vnímáme (včetně sebe).

Aktivujte svůj potenciál a probudíte obra v sobě!

Potenciál k tomu být úspěšní máme přitom každý v sobě, ale ne každý má dost vůle a ochoty pracovat na svém vnitřním rozvoji a růstu. Jenže i slavný investor Warren Buffet říká, že právě investice do nás a našeho vzdělávání a osobnostnímu posunu jsou ty nejhodnotnější investice na světě. Jsme totiž tak úspěšní navenek, jak jsme úspěšní sami k sobě! V disciplíně. Myšlenkách. Jazyku. Návycích. Pozornosti. Zacílení…

Se správným vedením však doslova každý může dosáhnout pokroků a úspěchů, o kterých se mu dříve mohlo pouze zdát, říká Radek Karban, trenér aktivace a odemykání potenciálu.

Radek věří, že každý může být úspěšným a šťastným v tomto světě, ale ne každému se to podaří. Předpoklady máme my všichni, ale jen někteří jsou odhodlaní otevřít se novým možnostem, které je v 500 let starém školském systému z dob Jana Ámose Komenského nenaučili.

Nebuďte dál KOPIÍ. Jste originál!

Chcete dosáhnout finanční svobody? Být opravdu úspěšnými a zároveň se za tím nehnat jako králík za mrkví pod stresem a nedostatkem spánku? Víte, dnes se cení nejvíce jedna věc – originalita. Žijeme totiž v době, které už NENÍ dobou informací, to bylo. Můžete si však najít a zjistit na internetu za pár sekund cokoliv si budete přát. Dnes žijeme v době, kdy se velmi cení originálních nápadů, myšlenek, přístupu a něčeho, co vyzařuje z nás, dodává Radek Karban.

Objevte své skryté dary a talenty

Každý z nás se narodil s něčím, co lze charakterizovat jako vrozené silné stránky. Je to něco, co nám jde lépe, než 99,9% ostatních. A to podle genetických a epigenetických předpokladů a něčeho, co se dotýká našeho jádra, chcete-li duše. Jenže většina lidí to nerozvijí a naopak, školský systém náš potenciál od mala pohřbívá.

Podle studie NASA mají děti v předškolním věku geniální potenciál kreativity. Mají unikátní nápady. A unikátně se také chovají. Jenže jak jde čas, tak v 10ti letech je jejich potenciál výchovou, rodiči a školou jen 30%, v 15ti letech jen 15% a po dvacítce jen pouhá 2%! To je šokující. Místo toho, aby nás škola rozvíjela, tak nám hází klacky pod nohy a dělá z nás dělníky, prohlašuje sebevědomě Radek Karban.

A stejné je to i s dalšími schopnostmi, které jste měli, ale o které jste tak trochu přišli. Jenže víte, jak se mistři stávají mistry? Co spojuje všechny velmi úspěšné lidi na světě? Prozradíme vám to… Je to schopnost trvale rozvíjet své silné stránky, nikoliv mírně zlepšovat to, co nám nejde a nikdy v tom nemůžeme vynikat.

Chcete-li vynikat, musíte znovu aktivovat svůj potenciál!

Radek věří, že každý z nás se nenarodil proto, aby zapadal, ale proto, aby vynikal. Jenže jak objevit své skryté dary a talenty? Jak se rozpomenout na to, co nám výchova a škola sebrala? Jak vykročit ze svých stínů, postavit se strachu a skrze svou originalitu začít vydělávat velké peníze a dosáhnout hluboké úrovně naplnění?

To najdete v nové knize Aktivuj svůj potenciál, kterou Radek napsal pro všechny, které zajímá, jak to udělat prakticky krok za krokem. V této průlomové knize na více jak 200 stránkách si uvědomíte důležité aspekty a faktory včetně pomocných schémat, jak najít co jste skutečně Vy a kde dřímá Váš potenciál zazářit v tomto světě. To, kde naleznete maximální radost, naplnění a zároveň i hloubku pro svůj celý život.

Knihu můžete dnes získat přímo na Radkově webové stránky: https://aktivujsvujpotencial.cz/
Chce tak podpořit všechny, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého života a vnést do svého života skutečnou hloubku, jedinečnost a originalitu, aby až se jednou ohlédneme na konci svých snů, budeme mít pocit, že náš život stál opravdu za to a nelitovali jsme ničeho, co jsme neuskutečnili, neudělali. Žijeme totiž jen jednou.

Kdo je expert na odemykání potenciálu Radek Karban?

Radek Karban je český expert a trenér odemykání potenciálu, který na svých kurzech a tréninzích odemykání potenciálu pomohl už třem tisícům lidí v České republice odemknout jejich pravý potenciál a umožnil jim dosáhnout v životě úspěchů, které pro ně byly dříve nemyslitelné. Radkovy kurzy osobního rozvoje umožňují účastníkům dosáhnout jejich cílů a být mnohem úspěšnější nejen v osobním životě, ale také v práci a podnikání. Radek Karban je odborník na neuro lingvistické programování (NLP – moderní systém aplikované psychologie, poznámka redakce), držitel mistrovského certifikátu NLP Master a New Code NLP. Mezi jeho klienty patří vrcholoví sportovci, velké firmy, byznysmeni i běžní lidé, kterým pomáhá proměňovat jejich sny v realitu.

Radek věří, že žít život tak na půl, je vážně hřích.
Žijte ho naplno už dnes s jeho nejnovější knihou.

Stránky:123»