Dub 21, 2014 - Osobní rozvoj    Bez komentářů

Nový trénink pro muže – Síla Sebevědomí

Kdo by nechtěl mít zdravé silné sebevědomí, že? Jenže ono to není tak jednoduché, jak se může zdát. Existuje mnoho knih. Tisíce videí na internetu. Desetitisíce článků. Ale v podstatě žádné systematické tréninky. Člověk se může probírat hromadou materiálu a studovat… jenže ono to sebevědomí nějak neroste, tak kde je chyba?

Vtip je v tom, že aby člověk trvale získal nezlomné neomezené sebevědomím, musí se stotožnit s určitými pohledy sám na sebe a na vnější svět. Musí si být vědom své fyziologie a jak ovlivňuje jeho biochemii. Musí změnit své myšlení, chování, přesvědčení. A aby toho nebylo málo, musí si to prožít a integrovat do svého těla. Že to už není taková sranda? Ano, není!

A protože už delší dobu dělám kurzy pro muže v oblasti zlepšování sociální komunikace a dynamiky, chtěl jsem už jít přímo k podstatě “problému”. A to je právě síla sebevědomí. Každý jsme totiž nějak vyrůstali, nějak na nás lidé působili, něco máme zasebou, a to vše ovlivnilo naše sebevědomí (lajcky řešeno).

Proto jsem vytvořil jedinečný koncept tréninku sebevědomí pro muže, který je založen na všech oblastech a pilířích, jak se sebevědomí buduje aby zůstalo i léta po skončení tréninku(!!!). Ono je totiž hezké, když vám někdo řekne dívejte se víc nahoru a narovnejte tělo. Jenže to je jen 1 miliontina. Správně vedený trénink se délá jinak:-)

Síla Sebevědomí začíná jako video-trénink, i když trochu neklasicky – s pořádkou dávkou motivace a hlubších technik k uvědomnění. Nejlepší odpověď si může dát totiž každý sám. A proto chci, aby si každý přišel na svou “pravdu”. Jen tak ji člověk vezme a bude se jí řídit.

Po video-tréninku bude možné navázat na živé super-intenzivní tréninku, kde proběhla hluboká, opravdu hluboká integrace všech součástí do každé buňky lidského těla. Možná to zní trochu jako science-fiction… věřte však, že i na jednotlivé buňce těla záleží – jak vysokou má energii a jak pak působí v celku. Tyto tréninku jsou náročné, říkám to předem, avšak jen tak je možné dosáhnout extrémně vysokých výsledků v krátkém čase. A v dnešním “úspěch-aném” světě umožní realizovat téměř nemožné.

Začněte sledovat trénink a sami uvidíte, zdali jste na něj už připraveni.

VSTUPTE DO TRÉNINKU ZDE A PŘEKVAPÍ VÁS, CO SE DOZVÍTE >>>

Síla Sebevědomí

email

Máš k tomu co říci? Tak neváhej a řekni mi to!